Fixtures

huhtikuu

lauantai 17 huhtikuu 2021

Murray Trophy 20-21 - Group A

14:00
Altrincham Hale
vs
Breightmet United

Open Trophy 20-21 - Group C

14:00
Atherton Town Reserves
vs
Bolton Lads & Girls Reserves
15:00
Heyside Reserves
vs
Boothstown Reserves

Gilgryst Cup 20-21 - Group B

14:00
Beechfield United
vs
Stockport Georgians
14:00
Bolton County
vs
Walshaw Sports

Murray Trophy 20-21 - Group B

14:30
Bolton Lads & Girls
vs
Atherton Town
14:00
Middleton Colts
vs
Avro Reserves

Murray Trophy 20-21 - Group D

14:00
Boothstown
vs
Govan Athletic
14:00
Hindsford Reserves
vs
East Manchester

Gilgryst Cup 20-21 - Group A

14:00
Chadderton Reserves
vs
Hindsford
14:00
Old Altrinchamians
vs
Royton Town

Open Trophy 20-21 - Group D

14:00
Dukinfield Town Development
vs
Elton Vale Reserves
14:00
Govan Athletic Reserves
vs
Astley & Tyldesley Reserves

Open Trophy 20-21 - Group A

14:00
Dukinfield Town Reserves
vs
Atherton Town A
15:00
Royton Town Reserves
vs
Old Altrinchamians Reserves

Gilgryst Cup 20-21 - Group C

14:00
Heywood St James
vs
Springhead
14:00
Pennington
vs
Heyside

Open Trophy 20-21 - Group B

14:00
Leigh Genesis A
vs
Bolton County Reserves

Open Trophy 20-21 - Group F

14:30
Manchester Gregorians Reserves
vs
Pennington Reserves
14:00
Walshaw Sports Reserves
vs
Heywood St James Reserves

Murray Trophy 20-21 - Group C

14:00
Moorside Rangers
vs
Hindley Juniors
14:00
Wilmslow Albion
vs
Rochdale Sacred Heart Reserves

Open Trophy 20-21 - Group E

14:00
Pennington A
vs
Uppermill A
14:00
Tintwistle Athletic Reserves
vs
Dukinfield Town A

lauantai 24 huhtikuu 2021

Open Trophy 20-21 - Group F

14:00
AFC Monton Reserves
vs
Pennington Reserves
14:00
Heywood St James Reserves
vs
Manchester Gregorians Reserves

Open Trophy 20-21 - Group C

14:00
Altrincham Hale Reserves
vs
Atherton Town Reserves
14:30
Bolton Lads & Girls Reserves
vs
Heyside Reserves

Open Trophy 20-21 - Group D

14:00
Astley & Tyldesley Reserves
vs
Elton Vale Reserves
14:00
Dukinfield Town Development
vs
Uppermill Reserves

Murray Trophy 20-21 - Group B

14:00
Atherton Town
vs
AFC Monton
14:00
Avro Reserves
vs
Bolton Lads & Girls

Open Trophy 20-21 - Group B

14:00
Bolton County Reserves
vs
Beechfield United A
14:00
Wilmslow Albion Reserves
vs
Leigh Genesis A

Murray Trophy 20-21 - Group A

14:00
Breightmet United
vs
Astley & Tyldesley
14:00
Uppermill
vs
Altrincham Hale

Gilgryst Cup 20-21 - Group A

14:00
Chadderton Reserves
vs
Dukinfield Town
14:00
Royton Town
vs
Hindsford

Open Trophy 20-21 - Group A

14:00
Dukinfield Town Reserves
vs
Old Altrinchamians Reserves
14:00
Springhead Reserves
vs
Atherton Town A

Murray Trophy 20-21 - Group D

14:00
Govan Athletic
vs
East Manchester
14:00
Hindsford Reserves
vs
Leigh Genesis

Gilgryst Cup 20-21 - Group C

15:00
Heyside
vs
Rochdale Sacred Heart
14:00
Pennington
vs
Heywood St James

Murray Trophy 20-21 - Group C

14:00
Hindley Juniors
vs
Tintwistle Athletic
14:00
Rochdale Sacred Heart Reserves
vs
Moorside Rangers

Gilgryst Cup 20-21 - Group B

14:30
Manchester Gregorians
vs
Walshaw Sports
14:00
Stockport Georgians
vs
Bolton County

Open Trophy 20-21 - Group E

14:00
Uppermill A
vs
Stockport Georgians Reserves

Latest news

Cup Competitions - Round Up
General Cup Competitions - Round Up

Football is back!

President's Page
General President's Page

League President John Hyde has his latest say on football in the Manchester League.

Cup Competitions Announced
General Cup Competitions Announced

We can reveal the format for the three cup competitions to be played next month.

Manchester Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe