Cups

Group C

Group B

Group A

Group D

Quarter Final

Semi Final

Final

Sat 9 Sep
0
Bolton Lads and Girls Club Reserves*
3
Elton Vale Reserves*
Sat 16 Sep
3
Elton Vale Reserves*
2
Irlam Steel Reserves
Sat 16 Sep
3
Old Alts Reserves*
1
Bolton Lads and Girls Club Reserves*
Sat 7 Oct
2
Bolton Lads and Girls Club Reserves*
7
Irlam Steel Reserves
Sat 14 Oct
7
Elton Vale Reserves*
0
Old Alts Reserves*
Sat 21 Oct
3
Irlam Steel Reserves
2
Heywood St James Reserves*
Sat 28 Oct
1
Heywood St James Reserves*
7
Elton Vale Reserves*
Sat 28 Oct
0
Irlam Steel Reserves
3
Old Alts Reserves*
Sat 6 Jan
1
Old Alts Reserves*
1
Heywood St James Reserves*
Sat 27 Jan
5
Heywood St James Reserves*
4
Bolton Lads and Girls Club Reserves*
Sat 9 Sep
4
Govan Athletic Reserves*
2
Hollinwood Reserves*
Sat 9 Sep
4
Rochdale Sacred Heart A*
5
Leigh Athletic Reserves*
Sat 16 Sep
0
Breightmet United Reserves*
3
Rochdale Sacred Heart A*
Sat 23 Sep
6
Leigh Athletic Reserves*
0
Govan Athletic Reserves*
Sat 7 Oct
5
Leigh Athletic Reserves*
2
Breightmet United Reserves*
Sat 28 Oct
5
Rochdale Sacred Heart A*
1
Govan Athletic Reserves*
Sat 18 Nov
2
Govan Athletic Reserves*
1
Breightmet United Reserves*
Sat 18 Nov
4
Hollinwood Reserves*
2
Leigh Athletic Reserves*
Sat 2 Dec
6
Hollinwood Reserves*
5
Rochdale Sacred Heart A*
Sat 6 Jan
0
Breightmet United Reserves*
10
Hollinwood Reserves*
Sat 9 Sep
4
East Manchester Academy*
1
Atherton Town A*
Sat 16 Sep
1
Altrincham Hale Reserves*
7
East Manchester Academy*
Sat 16 Sep
3
Uppermill Reserves*
2
Pennington Reserves*
Sat 30 Sep
2
Pennington Reserves*
3
Altrincham Hale Reserves*
Sat 7 Oct
0
Atherton Town A*
2
Uppermill Reserves*
Sat 14 Oct
6
Uppermill Reserves*
0
Altrincham Hale Reserves*
Sat 28 Oct
3
Pennington Reserves*
3
Atherton Town A*
Sat 11 Nov
2
Uppermill Reserves*
2
East Manchester Academy*
Sat 18 Nov
3
Atherton Town A*
1
Altrincham Hale Reserves*
Sat 13 Jan
2
East Manchester Academy*
2
Pennington Reserves*
Sat 16 Sep
0
Bolton County Reserves*
2
Tintwistle Athletic Reserves*
Sat 30 Sep
13
Chadderton EDS*
0
Boothstown Reserves*
Sat 21 Oct
3
Boothstown Reserves*
3
AFC Monton Reserves*
Sat 21 Oct
1
Tintwistle Athletic Reserves*
1
Chadderton EDS*
Sat 28 Oct
4
Chadderton EDS*
2
Bolton County Reserves*
Sat 11 Nov
5
AFC Monton Reserves*
1
Tintwistle Athletic Reserves*
Sat 18 Nov
1
Tintwistle Athletic Reserves*
2
Boothstown Reserves*
Sat 2 Dec
1
Boothstown Reserves*
5
Bolton County Reserves*
Sat 13 Jan
1
AFC Monton Reserves*
3
Chadderton EDS*
Sat 10 Feb
4
Bolton County Reserves*
2
AFC Monton Reserves*
@ AFC Monton
Sat 3 Feb
3
Leigh Athletic Reserves*
0
Old Alts Reserves*
Sat 3 Feb
5
Chadderton EDS*
2
East Manchester Academy*
@ Wright Robinson
Sat 17 Feb
3
Uppermill Reserves*
3
Hollinwood Reserves*
Uppermill Reserves win 4 - 3 on penalties.
Sat 24 Feb
1
Bolton County Reserves*
2
Elton Vale Reserves*
Sat 17 Mar
4
Leigh Athletic Reserves*
4
Chadderton EDS*
Leigh Athletic Reserves win 3 - 2 on penalties.
Sat 24 Mar
3
Uppermill Reserves*
1
Elton Vale Reserves*
Tue 8 May
Leigh Athletic Reserves*
Uppermill Reserves*
@ Trafford FC

*Manchester Football League teams

Manchester Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe