Fixtures

Saturday 2 March 2019

Division Four

14:00
Altrincham Hale Reserves
vs
Bolton Lads & Girls Club Reserves
14:00
Astley & Tyldesley Reserves
vs
Heyside Reserves
14:00
Dukinfield Town A
vs
Moorside Rangers Reserves
14:00
Heywood St James Reserves
vs
Govan Athletic Reserves
15:00
Manchester Central Reserves
vs
Boothstown Reserves
15:15
Royton Town Reserves
vs
Tintwistle Athletic Reserves

Division Two

14:00
Atherton Town Reserves
vs
Hollinwood
13:00
Avro Reserves
vs
Irlam Steel
14:00
Rochdale Sacred Heart Reserves
vs
Breightmet United
14:00
Walshaw Sports Reserves
vs
Middleton Colts
14:00
Wythenshawe Amateurs Reserves
vs
Manchester Gregorians Reserves

Division One

14:00
Boothstown
vs
Radcliffe Juniors
14:00
Govan Athletic
vs
Bolton Lads & Girls Club
13:00
Leigh Athletic
vs
Heywood St James
14:00
Uppermill
vs
Pennington

Division Three

14:00
Chadderton EDS
vs
Uppermill Reserves
14:00
Dukinfield Town Reserves
vs
Leigh Athletic Reserves
14:30
East Manchester Academy
vs
Wilmslow Albion Reserves
14:00
Old Altrinchamians Reserves
vs
Stockport Georgians Reserves
14:00
Pennington Reserves
vs
Rochdale Sacred Heart A

Premier Division

14:00
Chadderton Reserves
vs
Rochdale Sacred Heart
15:00
Heyside
vs
Walshaw Sports
14:00
Hindsford
vs
Royton Town
14:30
Manchester Gregorians
vs
Bolton County
14:00
Springhead
vs
Dukinfield Town
14:00
Stockport Georgians
vs
Beechfield United

Saturday 9 March 2019

Division Four

14:00
Altrincham Hale Reserves
vs
Atherton Town A
14:00
Bolton Lads & Girls Club Reserves
vs
Govan Athletic Reserves
14:00
Boothstown Reserves
vs
Heywood St James Reserves
14:00
Moorside Rangers Reserves
vs
Manchester Central Reserves
15:15
Royton Town Reserves
vs
Astley & Tyldesley Reserves
14:00
Tintwistle Athletic Reserves
vs
Heyside Reserves

Division Two

14:00
Atherton Town Reserves
vs
Hindsford Reserves
14:00
Breightmet United
vs
Moorside Rangers
14:30
Manchester Gregorians Reserves
vs
Hollinwood
14:00
Middleton Colts
vs
Wythenshawe Amateurs Reserves
14:00
Walshaw Sports Reserves
vs
Irlam Steel

Premier Division

15:00
Beechfield United
vs
East Manchester
14:00
Chadderton Reserves
vs
Stockport Georgians
14:00
Hindsford
vs
Rochdale Sacred Heart
15:00
Manchester Central
vs
Walshaw Sports
14:00
Old Altrinchamians
vs
Manchester Gregorians

Division Three

14:00
Bolton County Reserves
vs
Leigh Athletic Reserves
14:30
East Manchester Academy
vs
Dukinfield Town Reserves
14:00
Elton Vale Reserves
vs
Wilmslow Albion Reserves
14:00
Rochdale Sacred Heart A
vs
Uppermill Reserves
14:00
Springhead Reserves
vs
Pennington Reserves
14:00
Stockport Georgians Reserves
vs
Chadderton EDS

Division One

14:00
Govan Athletic
vs
Heywood St James
13:00
Leigh Athletic
vs
Elton Vale
14:00
Pennington
vs
Tintwistle Athletic
14:00
Radcliffe Juniors
vs
Boothstown
14:00
Wilmslow Albion
vs
Uppermill

Friday 15 March 2019

Division One

14:00
Atherton Town
vs
Altrincham Hale

Saturday 16 March 2019

Division Two

14:00
Astley & Tyldesley
vs
Middleton Colts
14:00
Irlam Steel
vs
Wythenshawe Amateurs Reserves
15:00
Moorside Rangers
vs
Manchester Gregorians Reserves

Premier Division

14:00
Bolton County
vs
Heyside
14:30
Manchester Gregorians
vs
Manchester Central
14:00
Rochdale Sacred Heart
vs
Walshaw Sports
14:00
Springhead
vs
Old Altrinchamians

Division One

14:00
Bolton Lads & Girls Club
vs
Tintwistle Athletic
14:00
Boothstown
vs
Heywood St James

Division Three

14:00
Chadderton EDS
vs
Wilmslow Albion Reserves
14:00
Dukinfield Town Reserves
vs
Pennington Reserves
14:30
East Manchester Academy
vs
Uppermill Reserves
13:00
Leigh Athletic Reserves
vs
Rochdale Sacred Heart A
14:00
Stockport Georgians Reserves
vs
Springhead Reserves

Division Four

14:00
Govan Athletic Reserves
vs
Heywood St James Reserves
15:00
Heyside Reserves
vs
Dukinfield Town A
14:00
Moorside Rangers Reserves
vs
Bolton Lads & Girls Club Reserves
15:15
Royton Town Reserves
vs
Atherton Town A

Saturday 23 March 2019

Division Four

14:00
Astley & Tyldesley Reserves
vs
Altrincham Hale Reserves
14:00
Atherton Town A
vs
Manchester Central Reserves
14:00
Boothstown Reserves
vs
Bolton Lads & Girls Club Reserves
15:15
Royton Town Reserves
vs
Moorside Rangers Reserves
14:00
Tintwistle Athletic Reserves
vs
Heywood St James Reserves

Division One

14:00
Atherton Town
vs
Pennington
14:00
Elton Vale
vs
Radcliffe Juniors
14:00
Heywood St James
vs
Boothstown
14:00
Uppermill
vs
Bolton Lads & Girls Club

Premier Division

15:00
Beechfield United
vs
Old Altrinchamians
14:00
Bolton County
vs
Springhead
14:00
Chadderton Reserves
vs
Manchester Gregorians
14:00
Dukinfield Town
vs
Rochdale Sacred Heart
14:30
East Manchester
vs
Manchester Central
14:00
Walshaw Sports
vs
Heyside

Division Two

14:00
Breightmet United
vs
Avro Reserves
14:00
Rochdale Sacred Heart Reserves
vs
Irlam Steel
14:00
Wythenshawe Amateurs Reserves
vs
Moorside Rangers

Division Three

13:00
Leigh Athletic Reserves
vs
Dukinfield Town Reserves
14:00
Old Altrinchamians Reserves
vs
Wilmslow Albion Reserves
14:00
Pennington Reserves
vs
Chadderton EDS
14:00
Springhead Reserves
vs
Uppermill Reserves
14:00
Stockport Georgians Reserves
vs
Rochdale Sacred Heart A

Saturday 30 March 2019

Division Four

14:00
Altrincham Hale Reserves
vs
Manchester Central Reserves
14:00
Govan Athletic Reserves
vs
Heyside Reserves
14:00
Moorside Rangers Reserves
vs
Heywood St James Reserves
15:15
Royton Town Reserves
vs
Bolton Lads & Girls Club Reserves

Division One

14:00
Atherton Town
vs
Govan Athletic
14:00
Bolton Lads & Girls Club
vs
Pennington
14:00
Tintwistle Athletic
vs
Wilmslow Albion
14:00
Uppermill
vs
Elton Vale

Premier Division

14:00
Bolton County
vs
Rochdale Sacred Heart
14:30
East Manchester
vs
Royton Town
15:00
Heyside
vs
Manchester Central

Division Three

14:00
Dukinfield Town Reserves
vs
Bolton County Reserves
13:00
Leigh Athletic Reserves
vs
Stockport Georgians Reserves
14:00
Old Altrinchamians Reserves
vs
Rochdale Sacred Heart A
14:00
Pennington Reserves
vs
Wilmslow Albion Reserves
14:00
Springhead Reserves
vs
Elton Vale Reserves

Division Two

14:00
Irlam Steel
vs
Hindsford Reserves
15:00
Moorside Rangers
vs
Breightmet United

Latest news

Results Round-Up - 09.02.19
General Results Round-Up - 09.02.19

We take a look at the results across the Manchester Football League from Saturday 9th February.

Presidents Page - February
General Presidents Page - February

Manchester Football League President John Hyde has his latest say on things.

Results Round-Up - 02.02.19
General Results Round-Up - 02.02.19

We take a look at the weather-hit weekend in and around the Manchester Football League.

Manchester Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe